KÁMOŠ CUP 2015: Podbořánky bláznivé i zábavné

K těm Podbořánkám – ony nejsou bláznivé, ony jsou zábavné. Vším. Od cedulky na dveřích po nejvzdálenější green. Ten genius loci nějak zdeformuje všechny a všechno. Jeden z hráčů třeba z ničeho nic zasněně pravil: „...mám odtamtud ženu a u tchýně jsem se vždycky strašně nudil. Tak jsem na hřišti vedle začal hrát golf...“

Více o: Kámoš Cup , Podbořánky

DSC_3486_resize.jpg
Kámoš Cup 2015
Foto: © Dan Ebermann

Na volání o pomoc se například dostalo chlapcům od spoluhráče tak skvělého opalovacího krému, že díky svému téměř nulovému faktoru začal na jejich těle fungovat spíš jako marináda na grilování. Pro sebe měl samozřejmě jiný.

No, a shodou okolností asi poprvé ve světových dějinách převzala cenu pro nejlepší v kategorii ženy i muži jedna a tatáž osoba – Jiří Smola. Jak ho chcete vnímat dál, to nechám na každém z Vás. Ale vysvětlení je jednoduché – jeho německá spoluhráčka důchodového věku z něj byla tak nadšená, že mu svou výhru prostě přenechala.

A úžasný výkon 79 ran předvedla v tropickém horku nastávající matka v 8. měsíci Lucie Svěráková!

Prostě Podbořánky jsou milé hřiště uprostřed lesů, kde jsou všichni v pohodě, na nic si nehrají a nerozhodí je ani tropické vedro, děkuju!


Na 4. Flexileasing Kámoš Cupu 6. 6. 2015 v Podbořánkách byli těmi nejlepšími:

Muži 0–24,0
1. – Jiří Smola (40)
2. Martin Trčka (36)
3. – Pavel Monhart (35)

Ženy 0–24,0
1. – Hana Kosová (40)
2. – Lucie Svěráková (34)
3. – Denisa Giorginiová (28)

Muži 24,1–54
1. – Tomáš Dajč (41)
2. – Tomáš Hocke (38)
3. – Pavel Dík (37)

Ženy 24,1–54
1. – Waltraud Preusch (43)
2. – Daniela Čížková (35)
3. – Alice Vošvrdová (34)

Flexileasing Hole in One (jamka č. 2) – zase nepadla, takže příště?
Novotel Hotels Nearest to Pin (jamka č. 4) – Alice Vošvrdová (1,88 m)
Na břehu Rhôny Longest Drive (jamka č. 7) – Petra Pospíšilová a Petr Sobotka
Oblíbenec pana pořadatele – Matěj Skalický (cena za VELMI mimořádný výkon
Golfplan Lesní manekýn – Tibor Szabó


Letos nás čeká ještě spousta dalších turnajů – ten nejbližší Kámoš Cup je už 20. června v Terezíně, přijďte!

www.kamoscup.cz


5 / 5 (6×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.