ČGK cílí svými letošními turnaji na všechny skupiny hráčů

Největší virtuální klub ČGK připravil pro letošní sezónu hned tři turnajové série a 53 turnajů. Jsou sestaveny tak, že si z nich vybere každý hráč, ať už je členem klubu či nikoli. Portfolio hřišť pokrývá prakticky celou republiku a především hráči z Čech budou mít zajímavý výběr, kde si budou moci zahrát a zasoutěžit.

Více o: Český golfový klub

456996872_1.jpg
Foto: Dean Mouhtaropoulos Getty Images Sport

Pod hlavičkou ČGK se letos uskuteční jak "klasická" ČGK TOUR, tak rovněž již zavedená GREENTOUR.  Připravena je i zcela nová ČG BUSINESS TOUR, jako speciální privátní série pro obchodní a manažerskou sféru.


ČGK TOUR 2015

Vstupuje už do svého 3. ročníku. Jedná se o otevřené klubové turnaje určené především pro členy Českého golfového klubu, ale i pro jejich přátele, partnery nebo doprovod.

Připraveno je 23 turnajových kláních na hřištích Mladá Boleslav, Ypsilonka, Slapy, Molitorov, Lázně Bohdaneč, Černý Most, Čertovo Břemeno, Poděbrady, Darovanský Dvůr, Hluboká, Zbraslav a Karlštejn.

Členové mohou čerpat fee ze svého hracího limitu bez omezení počtu denních hracích míst na daném hřišti, výhodné ceny fee jsou i pro nečleny, které startují na 500 korunách.

První turnaj se hraje již 18. dubna na hřišti Molitorov.

Více informací o tour naleznete ZDE


ČGK GREENTOUR 2015

Je jednou z nejoblíbenějších sérií v českém golfu obecně, letos se uskuteční její již 13. ročník! Jedná se o sérii otevřených golfových turnajů, určených pro všechny golfisty i jejich doprovod, kteří mají střední či začátečnickou výkonnost a preferují dobrou atmosféru.

Tour zahrnuje 24 turnajů na 19 českých a moravských golfových hřištích, zahajuje se novou tradicí dvoudenních turnajů 11. - 12. dubna na Kotlině, jsou tu i "zájezdní" Ostravice a Čeladná, nově severočeská Barbora, nechybí ani ctihodné Mariánské Lázně a vrcholem bude říjnová Ypsilonka.

První turnaj se odehraje již 11. dubna na hřišti Kotlina.

Více informací o tour naleznete ZDE


ČGK BUSINESS TOUR 2015

Nabídne decentní a spíše uzavřenou atmosféru, ideální pro obchodní a manažerskou sféru. Jedná se o 6 turnajů na těch nejlepších hřištích (Albartoss, Karlštejn, Ypsilonka, Zbraslav, Slapy a Černý Most).

U této série je možné si zakoupit flight, nebo místa v turnaji a zároveň je zde možnost propagace či jiného reklamního plnění. Nebudou pochopitelně chybět velmi kvalitní a četné ceny.

První turnaj se odehraje již 17. dubna na hřišti Slapy sv. Jan.

Více informací o tour naleznete ZDE


4.7 / 5 (16×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.