Prague Masters chce změnit tvář, lístky už jdou do prodeje

Po loňské úspěšné premiéře, především co se organizace a spokojenosti Ladies European Tour týče, chce letošní Reiffeisenbank Prage Golf Masters vice uspět také u druhé důležité složky - samotných golfových fanoušků. Zvolil přitom několik cest zároveň.

Více o: Ladies European Tour

_RDP7101.jpg
Klára Spilková
Foto: © getphoto/robin drahoňovský

Letošní druhý ročník je na Albatrossu nedaleko Prahy na programu v jiném termínu, než ten loňský, a to koncem června. Organizátoři věří, že díky této změně se na turnaji představí lepší české amatérky, které byly před rokem už na universitách v zámoří.

"Snad se díky tomu ve finálovém kole představí více Češek než loni, kdy to bylo prakticky jen o Kláře Spilkové," přeje si Robert Klotz z promotérské společnosti Goram. Mimochodem, nejlepší česká hráčka svou účast na Prague Masters ještě nepotvrdila, očekává se, že tak učiní na tiskové konferenci v polovině března.

Organizátoři přitom, pro někoho možná překvapivě, na 17leté hráčce pražského Erpetu svou letošní propagaci nepostaví. "Je to po oboustrané dohodě," řekl novinářům na čtvrtečním neformálním setkání Klotz.

Tvářemi turnaje by se měly stát Carolina Masson nebo třeba Melissa Ried. Jednoduše řečeno pohledné golfistky, které by do areálu mohly nalákat nejen golfisty, ale také negolfisty. A ti vloni na Albatrossu chyběli.

Na ně také cílí předturnajová akce na pražském Náměstí republiky, kam bude umístěn třeba puttovací green a fanoušci, ale i náhodní kolemjdoucí si budou moci zaputtovat proti profesionálkám.

Pomoci má televize, ale třeba i Slevomat

Celé propagaci by přitom organizátoři chtěli věnovat více prostoru, než před rokem, kdy museli všechno zajišťovat hodně narychlo. "Máme domluvené pozvánky na Golf channelu, který letos na Ladies European Tour koupil práva. Jednáme i s Českou televizí, ale ta v té době bude řešit především fotbalové Euro," myslí si Klotz.

Pro fanoušky jsou připraveny další akce, jako online chat s hráčkami, akademie přímo na driving range na Albatrossu, každý den losování ze vstupenek o ceny včetně plánované hlavní nedělní výhry v podobě automobilu od sponzora turnaje.

Začátkem března pak jdou do předprodeje vstupenky. "V nejbližších dnech se jich také tisícovka objeví na Slevomatu. Ne kvůli tomu, že bychom je potřebovali prodat, ale kvůli propagaci. My vlastně slevami nekončíme, ale začínáme," objasňuje Klotz, kterého těší také nečekaně velký zájem dobrovolníků už několik měsíců před samotnou akcí.

Samotné ceny vstupenek jsou nastaveny na 150 korun v předprodeji a 300 korun na místě na pátek, 250 a 500 korun na víkendové dny a 600 a 1100 korun na všechny dny dohromady. Za ceny od 3000 do 5000 korun si může kdokoliv zajistit přístup do VIP prostor turnaje.


4.9 / 5 (13×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.