Otevřených hřišť přibývá. Už je jich přes dvacet

Jaro je stále odvážnější, což je pro golfisty dobrá zpráva. Ke třinácti nejrychleji otevřeným hřištím přibývají v rytmu kvapíku další. Jejich počet už dosáhl dvacítku a pokud příznivé počasí posledních dní vydrží, naskočí nejspíš ještě další. Takže vzhůru na hřiště…

Více o: Česká hřiště , Golfová hřiště

golfee-ilustration-036_1.jpg
Foto: © getphoto/martin malý

Výběr je opět o poznání pestřejší. Třináctka "statečných" otevřených hřišť se rychle rozrostla o další. Někde jen nárazově, jinde stále na zimních greenech, nebo s určitými omezeními. Na druhou stranu jsou ale bonusem zimní fee. Většinou nižší, než obvyklá sezónní.

Na Darovanském dvoře mají zatím otevřené jen dvě devítky, Panoramu a Svatou Annu, Jezírka jsou ještě uzavřena. "Máme otevřeno už od minulého týdne a od středy k nám přišlo 280 hráčů. Všechny už evidentně svrběly dlaně," řekla manažerka resortu Jiřina Sinkulová. Hraje se na letní greeny a za zimní fee - 600 korun ve všední den a 900 o víkendu.

S omezeními musíte počítat i na Kunětické hoře, kde otevřeli hřiště 6. března. Zatím není povolený vstup s golfovými kárkami, na hřišti se připravuje nové značení a probíhá aerifikace a hnojení. To by ale mělo vyvážit zvýhodněné fee ve výši 600 korun za osmnáct jamek a 400 za devět.

Mezi nově otevřenými hřišti jsou i Kotlina u Litoměřic, Líšnice, Poděbrady a Benátky nad Jizerou. V sobotu 10. března otevře jarní provoz i hřiště na Zbraslavi. První jarní "vlaštovkou" mezi  hřišti v horských regionech je Grabštejn.

Stále ale platí upozornění, že golfisté musí být ve střehu. Rozmary počasí mohou udělat škrt přes plánovanou hru. Proto je důležité sledovat aktuální zprávy na webových stránkách jednotlivých hřišť i jejich provozní dobu.

Aktuálně otevřená golfová hřiště:

Austerlitz (hrají se jamky 1, 2, 3, 13-18, zimní greeny, fee 400 Kč)
Beroun (fee všední dny 1000 Kč)
Brno - Kaskáda (otevřena Železná a Dřevěná, zimní greeny, fee 9 jamek 500 Kč)
Botanika (otevřeno od pátku 2. 3., letní greeny, fee všední dny 400 Kč)
Černý Most (18 jamek, letní greeny, fee všední den 9 jamek 666 Kč)
Hluboká (zimní greeny, fee 499 Kč)
Hodkovičky (letní greeny, fee všední dny 600 Kč)
Konopiště (otevřen public course, letní greeny, celodenní fee 400 Kč)
Molitorov (letní greeny, fee 9 jamek všední dny 350 Kč)
Mstětice (sleva na green fee 20%)
Stará Boleslav (zimní greeny, sleva na fee 20%)
Slapy (fee 9 jamek všední den 600, nebo 700 Kč)
Šilheřovice (zimní greeny, fee 300 Kč)
Benátky nad Jizerou (letní greeny, 800/1000 Kč)
Darovanský dvůr (hrají se Panorama a Sv. Anna, letní greeny, 600/900 Kč)
Grabštejn (fee 9 jamek 300 Kč)
Kotlina
Kunětická hora (omezení kvůli aerifikaci a hnojení, fee 600 Kč 18 jamek)
Líšnice (letní greeny)
Poděbrady (zimní greeny, 500 Kč)
Zbraslav (otevřeno od 10. 3.)


4.9 / 5 (15×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.