Kam na velký golf, zapište si do kalendáře turnaje v roce 2015

Od dubna do října nemusíte na golf koukat jen v televizi. Můžete za ním vyrazit i autem, máte ho takřka na dosah. Do Česka opět zavítá European Tour, Ladies European Tour, Challenge Tour nebo LET Access Series. Krom toho v dubnu startuje Czech PGA Tour a velmi blízko se hraje i pár turnajů v zahraničí. Golfu víc než dost, a na výběr opravdu hodně příležitostí vidět ty nejlepší Evropany.

Více o: Czech PGA Tour , D+D Real Czech Masters , European Tour

450679334.jpg
Martin Kaymer
Foto: Andrew Redington Getty Images Sport

Šanci vidět ty nejlepší světové hráče mít asi nebudeme, přesto část evropské špičky uvidíme u nás na Albatrossu nebo můžeme vyjet za hranice do Vídně, Mnichova, případně na reinkarnované European Open do Bad Griesbachu.

K vidění by mohli na European Open být Martin Kaymer, Marcel Siem, Bernd Wiesberger, Joost Luiten, Scott Jamieson, Victor Dubuisson, Stephen Gallacher, Gregory Bourdy nebo Rafa Cabrera-Bello.

Druhá evropská dámská liga s Klárou Spilkovou se opět představí na Dýšině a mezi muži se bude hrát Challenge Tour na Kunětické Hoře a na Penati, hned za slovenskými hranicemi.

Nejlepší Češi si to rozdají v rámci Czech PGA Tour u nás, na Slovensku a v Rakousku. A proběhne již druhý ročník pro nejlepší profesionály a amatéry v září na hřišti v Berouně.


DUBEN

V dubnu nás kromě prvního majoru sezony The Masters čeká i ostrý start Czech PGA Tour. Trojice turnajů se odehraje na Konopišti, v Praze na Černém mostě a na liberecké Ypsilonce.

CZECH PGA TOUR
10. – 12. dubna 2015 KONOPIŠTĚ CUP – Konopiště/d´Este
15. – 17. dubna 2015 BLACK BRIDGE CUP – Praha/Černý most
19. – 21. dubna 2015 YPSILON CUP - Liberec/Ypsilonka


KVĚTEN

Květen nabízí nejen pokračování Czech PGA Tour, podobný termín má i první LET Access Series a hraje se také Challenge Tour na Kunětické Hoře.

CHALLENGE TOUR
28. – 31. května 2015 D+D REAL CZECH CHALLENGE – Kunětická Hora

CZECH PGA TOUR
9. – 12. května 2015 HANT TROPHY – Slovensko/Skalica
17. – 19. května 2015 AUSTERLITZ GOLF TROPHY – Slavkov/Austerlitz
24. – 26. května 2015 BRATISLAVA OPEN – Bratislava/Welten

LET ACCESS SERIES
12. – 15. května 2015 KASKÁDA GOLF CHALLENGE – Brno/Kaskáda


ČERVEN

Šestý měsíc bude přát turnajům European Tour. Hraje se nedaleko Vídně a v Mnichově týden před a po US Open. Pokračuje i Czech PGA Tour na Ostravici.

EUROPEAN TOUR
11. – 14. června 2015 LYONESS OPEN – Rakousko/Atzenbrugg
Vstupné: čtvrtek/pátek zdarma, víkendový lístek 30 euro
25. – 28. června 2015 BMW INTERNATIONAL OPEN – Německo/Mnichov
Vstupné: čtvrtek/pátek zdarma, víkendový lístek 50 euro

CZECH PGA TOUR
22. – 24. června 2015 OSTRAVICE CUP – Ostravice


ČERVENEC

První prázdninový měsíc přináší Challenge Tour na Slovensku, druhou evropskou dámskou ligu na Dýšině a dva turnaje Czech PGA Tour v Tálích a Haugschlagu.

CHALLENGE TOUR
9. – 12. července 2015 D+D REAL SLOVAKIA CHALLENGE – Slovensko/Penati

CZECH PGA TOUR
1. – 3. července 2015 TÁLE CUP – Slovensko/Gray Bear
25. – 27. července 2015 HAUGSCHLAG CUP – Rakousko/Haugschlag

LET ACCESS SERIES
22. – 24. července 2015 PILSEN GOLF CHALLENGE – Plzeň/Dýšina


SRPEN

O druhém prázdninovém měsíci se do Česka vrací European Tour a Ladies European Tour. Uvidíme tak evropskou špičku na Albatrossu a Kláru Spilkovou na Dýšině. Czech PGA Tour má na programu mistrovství na rány a jamkovku.

EUROPEAN TOUR
27. – 30. Srpna 2015 D+D REAL CZECH MASTERS – Praha/Albatross
Vstupné: čtvrtek/pátek 200 Kč, víkendový lístek 800 Kč

LADIES EUROPEAN TOUR
7. – 10. srpna 2015 PILSEN GOLF MASTERS – Plzeň/Dýšina
Vstupné: zatím neznámé

CZECH PGA TOUR
16. – 20. srpna 2015 CZECH PGA MATCH PLAY – Mladá Boleslav
22. – 25. srpna 2015 CZECH PGA STROKE PLAY – Liberec/Ypsilonka


ZÁŘÍ

V září náš čeká nejen European Open v německém Bad Griesbachu, ale také Czech PGA Tour, která týden po Albatrossu poprvé zavítá na soukromé hřiště Casa Serena a čtyřdenní turnaj pro nejlepší profesionály a amatéry v Berouně.

EUROPEAN TOUR
24. – 27. září 2015 EUROPEAN OPEN – Německo/Bad Griesbach
Vstupné: zatím neznámé

CZECH PGA TOUR
1. – 3. září 2015 CASA SERENA CUP – Kutná Hora/Casa Serena

OSTATNÍ
3. – 6. Září 2015 WGM BEROUN OPEN - Beroun


ŘÍJEN

Na konci sezony už nás čeká jen velké finále Czech PGA Tour na brněnské Kaskádě a případný výlet do Turecka, kde se hraje třetí turnaj Final Series European Tour v Beleku.

EUROPEAN TOUR
29. října – 1. listopadu 2015 TURKISH AIRLINES OPEN – Turecko
Vstupné: zatím neznámé

CZECH PGA TOUR
2. – 4. října 2015 GRAND FINALE CZECH PGA TOUR – Brno/Kaskáda


Kam vyrazíte?


4.7 / 5 (19×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.