KAM NA GOLF: Prázdniny končí a s ní i mnohé letní nabídky

Máme před sebou poslední prázdninový víkend a golf nabízí 116 turnajů po celé republice. Většina z nich je ale uzavřena pro klubové hráče nebo soukromé subjekty. Stejné to je i v příštím týdnu. Je potřeba dobře zvážit, kam vyrazíte, a zda je hřiště otevřeno pro veřejnost. Noční turnaj na osvětlených jamkách se hraje v Mostě a na Zbraslavi je poslední kvalifikace puttovacího mistrovství na hřišti Himalayas.

Více o: Albatross , Barbora , Nabídka turnajů , Telč , Ypsilonka

_RDP9192.jpg
Foto: © Robin Drahoňovský

SOBOTA (63 turnajů)

Na Barboře u Teplic se hraje Golf Games Tour. Za 690 + 490 se snídaní, občerstvením do bagu a obědem po hře. Hraje se o zajímavé věcné ceny, ale také pro dobrou věc. V tomto roce pro 8 dětských domovů.

Na Konopišti si můžete zahrát Bubble Golf Mini Tour. Jeden z turnajů pro začátečníky. Za 900 korun si zahrajete mezi svými hendikepy a v ceně je kromě zajímavých cen pro každého také oběd a bageta do bagu.

Interaktivní mapku hřiště BARBORA naleznete ZDE

TIP NA SOBOTU: Jeden z posledních čtyř turnajů CZ Golf Tour se hraje v sobotu v Telči. Hraje se sportovní turnaj ve flightech pouze po třech a za cenu 800 + 400 korun. V ceně je svačina do bagu a oběd po hře. Turnaj je také jedním z kvalifikačních na CZ Golf Masters, které se odehraje 11. října.

Více o CZ Golf Masters se dozvíte ZDE

Interaktivní mapku hřiště TELČ naleznete ZDE

V Mostě si zahrajete noční turnaj, který startuje až ve 21:00. Turnaj dvojic za 200 + 100 se hraje na rány na osvětlených jamkách. Ceny jsou věcné. Poslední prázdninový se hraje také v Podbořánkách. Za 790 + 200 korun získáte nejen hru a některou z věcných cen, ale také oběd po skončení hry.

Podle pravidel, na stejně připraveném hřišti a v rámci Czech PGA Tour si můžete v sobotu zahrát na Ypsilonce. Fojtecký drak se tentokrát hraje v rámci této nejvyšší české profesionální tour. Zaplatíte 950 + 350 korun. V ceně je občerstvení do bagu a večeře po hře. Hraje se od 13:00 o věcníé ceny pro tři nejlepší v každé kategorii.

Interaktivní mapku hřiště YPSILONKA naleznete ZDE


NEDĚLE (53 turnajů)

Po krátké přestávce pokračuje Albatross Open. Již v neděli si tak můžete vyzkoušet hřiště, které minulý týden přivítalo nejlepší evropské hráče. Hraje se za 1600 + 200 korun s občerstvením do hry. V Českém Krumlově se hraje o Kastrol nudlí. Zde se hraje za 950 korun a v ceně je i gurmánský zážitek pro každého.

TIP NA NEDĚLI: Himalayas Open, tak se jmenuje turnaj v puttování na Zbraslavi. V neděli je již 3. a poslední kvalifikace na velké finále, které proběhne 28. září 2014. Puttování na unikátním hřišti Himalayas si může vyzkoušet každý, jak golfisté, tak negolfisté. Ke hře potřebujete jen putter, míček, markovátko a 300 korun na startovné.

Interaktivní mapku hřiště ALBATROSS naleznete ZDE

Kokšínská tour pokračuje Brdským pohárem v Hořehledech. Turnaj na 18 jamek si zahrajete za 500 + 350 korun a v ceně je občerstvení do hry. Z velkých tour pokračuje Tandem Tour v Mladé Boleslavi a Expres Tour v Hodkovičkách.


PŘÍŠTÍ TÝDEN

Hned v pondělí můžete vyrazit s děrmi na Černý Most. Hraje se zde texas scramble rodičů s dětmi. Můžete si zahrát 9 nebo 18 jamek. Za dvojici zaplatíte 550 korun za devítku nebo 1000 korun za osmnáct jamek. V ceně je občerstvení a voda do hry.

Interaktivní mapku hřiště BLACK BRIDGE naleznete ZDE

V úterý pokračřuje další z Free Fee HCP dnů na hřištích v Benátkách. Soudný nebo Dýmač si zahrajete za 600 korun. U akademie můžete opět použít kredit ve výši 300 korun pro další návštěvu. Ve Mstěticích se hraje další Green Fee Open za 600 + 360 korun.

Interaktivní mapku hřiště MSTĚTICE naleznete ZDE

Čtvrtek nabízí také Free Fee HCP dny za 600, tentokrát v Telči. Pátek pak Men Tour na Barboře nebo Smart Golf Tour na Ostravici.


POSLEDNÍ LETNÍ NABÍDKY

V Berouně startují Dny otevřených dveří pro členy spřátelených klubů. Od pondělí 28. července si tak mohou hráči zahrát toto klubové hřiště za zvýhodněnou cenu 1500 korun. Více informací nalznete ZDE.


Sunset fee od 18:00 se slevou 50% získáte na Zbraslavi, pokud ale odehrajete všech 18 jamek vám nikdo nezaručí. Proti tomu na Štiříně získáte po 17. hodině fee za 250 nebo 800 korun za celý flight. Cenu můžete čerpat pro startovní časy od pondělí do pátku po 17. hodině.

Na Ostravici lze čerpat každé pondělí a úterý slevu 2=1. Na Hazlově je v nabídce každé pondělí cena fee za 600 korun na 18 jamek. V Českém Krumlově je nově nabídka 2=1 až do konce prázdnin také v neděli.

Austerlitz nabízí každé pondělí a úterý Happy Hours 18 jamek za 600 korun. V Telči je každý čtvrtek Free Fee HCP den jen za 600 korun. Čertovo břemeno nově nabízí ubytování v klubovně, součástí je také 30% sleva na cenu hracího fee.

Na Hluboké můžete čerpat 50% slevu na večerní fee od 17:00. Šilheřovice nabízejí 3 fee za cenu 2 a zlevněné večerní fee od 17:30. V Hostivaři je k dispozici Prázdninová golfová karta za měsíc golfu v ceně 1999 korun. Karta je navíc přenosná.

Z dalších nabídek lze vybrat například Karlštejn. Třetí devítku si bez omezení zahrajete už jen za 500 korun, 2x třetí devítku za 900 korun nebo o víkendu si za 900 korun můžete po třetí devítce chodit dokola bez omezení. Proč ne, za tu cestu to určitě stojí. A navíc, nabídka není jen letní, ale stálá.

Na Kaskádě můžete už za cenu tří gree fee hrát celý měsíc zdarma. Na Loretě nabízejí 30% slevu na hrací fee každý den po 16. hodině. Na Konopišti hru juniorů do 18 let zdarma a sunset fee (po 16. hodině) jen za 900 korun.

V Berouně dostanete fee po celou dobu pobytu zdarma pokud se ubytujete v jejich klubovém hotelu. Darovanský Dvůr nabízí akční cenu hracího fee za 900 a 1250 korun.

Kalendář turnajů naleznete ZDE


GOLFOVÉ TOUR

GREENTOUR pokračuje ve středu 3.9. na Zbraslavi
TANDEM TOUR se hraje ve středu 3.9. na Konopišti a v sobotu v Beřovicích
KÁMOŠ CUP pokračuje v sobotu 6.9. ve Staré Boleslavi
EXPRES TOUR
tento týden pouze v úterý v Hodkovičkách
HCP CUP od pondělí do středy na Botanice, Kotlině a Staré Boleslavi

Kalendář tour nalezmete ZDE4.6 / 5 (20×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.