KAM NA GOLF: Na koštěti na Ameriku nebo Road Show do Písku

Hraje se po celé republice, lepší počasí ale můžeme očekávat až na druhý květnový svátek. Přesto je opět z čeho vybírat. Třeba úlet čarodějek a puttování koštětem na Nové Americe nebo sobotní den otevřených dveří v Písku. Vyzkoušet můžete i Albatross a podívat se na změny, které jsou připraveny pro letošní Czech Masters v rámci European Tour.

Více o: Albatross , Česká hřiště , Kynžvart , Nabídka turnajů , Písek

20140607_155742_1__1.jpg
Foto: © GOLFee.cz

SOBOTA - 2. května 2015 (35 turnajů)

V Písku pokračuje další díl letošní Jdunagolf! Road Show 2015. Na hřišti v Kestřanech je opět připraven den otevřených dveří s golfem, kdy každý z příchozích bude mít šanci si golf vyzkoušet nebo se alespoň podívat na exhibici nejlepších českých amatérských hráčů v čele s amatérskými golfisty roku Marií Luňáčkovou a Šimonem Zachem.

Součástí jsou nejen dovednostní soutěže o ceny, lekce s trenérem, ukázky golfového vybavení nebo představení golfu pro hendikepované, ale také jeden z připravených turnajů, ve kterém se hraje o hodnotné ceny.

Hraje se již od 8:30 za startovné 350 a fee 800 korun. V ceně dostanete svačinu do bagu a k obědu výběr zde dvou nabídek tříchodového menu. Pro vítěze je připravena elektrická travní sekačka AL-KO.

Mapku hřiště PÍSEK naleznete ZDE

Zahrajete si i na Hluboké. Casino Hluboká Golf Cup se hraje od 10:00 na osmnáct jamek za startovné 490 a green fee 790 korun. V ceně turnaje je i nespecifikované stravování a pro první tři v každé kategorii hodnotné ceny.

Mapku hřiště HLUBOKÁ naleznete ZDE

Na Kynžvartu se od 9:30 hraje další z charitativních turnajů Happy Golf Tour. Za startovné zaplatíte 300, za fee 1100 a v ceně je klasicky svačina, neomezené nápoje a oběd po hře.

Mapku hřiště KYNŽVART naleznete ZDE

Pohár města Benátek startuje na hřišti Soudný v 9:00 ráno. Hraje se o dárkové balíčky a upomínkové předměty za startovné 300 a fee 900 korun. V ceně je tatranka, voda do bagu a samozřejmě oběd po hře.

Mapku hřiště BENÁTKY naleznete ZDE

Úlet čarodějek za zvýhodněné fee si zahrajete na Nové Americe. Za startovné zaplatíte 300, za hru 600 a ceny si odnesou i postavy v nejlepším kostýmu nebo nejlepší v soutěži puttování koštětem. Hraje se formátem texas scramble dvojic od 9:00.

Mapku hřiště NOVÁ AMERIKA naleznete ZDE

Open Tour Českého golfového klubu se hraje v Mladé Boleslavi. Za osmnáct jamek zaplatíte vstup do turnaje ve výši 300 a green fee 800 korun. Hraje se se svačinou do bagu o věcné ceny věnované partnery. Startuje se již v 8:00 ráno.

Mapku hřiště MLADÁ BOLESLAV naleznete ZDE


NEDĚLE - 3. května 2015 (45 turnajů)

V neděli odpoledne můžete vyrazit na odpolední devítku do Hodkoviček. Start je ve 14:00 a hraje se za zlevněné fee 600 a startovné 250 korun. Ve hře jsou zajímavé ceny pro vítěze a skleněná trofej pro toho nejlepšího na tour.

Mapku hřiště HODKOVIČKY naleznete ZDE

Let´s Gold Classic se hraje v Telči. Za startovné zaplatíte 399 a za fee 920 korun. Hraje se až od 11:00 a pozdní oběd dostanete po osmnácti jamkách. Hraje se o zajímavé ceny od partnerů.

Mapku hřiště TELČ naleznete ZDE

Čarodějnická osmnáctka se hraje na hřišti Český Krumlov od 9:30. Za startovné zaplatíte 350 a za fee 600 korun. Dostanete svačinku do bagu a tříchodové menu po hře. Hraje se o vouchery na čerpání služeb v Krumlově a partnerská hřiště.

Mapku hřiště ČESKÝ KRUMLOV naleznete ZDE

Pokud chcete vyzkoušet hřiště, které se připravuje pro další ročních Czech Masters a European Tour, zkuste Albatross. Zdejší Open se hraje od 8:00 za startovné 200 a fee 1600 korun. V ceně je občerstvení do hry a hraje se o body do žebříčku tour, serie deseti turnajů.

Mapku hřiště ALBATROSS naleznete ZDE


NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN

V úterý je na Loretě připraveno dámské odpoledne. Od 13:30 bude hřiště patřit ženám. Za 200 a fee si zahrajete osmnáct jamek se svačinou do bagu o věcné ceny věnované partnery turnaje.

Mapku hřiště LORETA naleznete ZDE

Odpoledne se také hraje HCP den v Benátkách nad Jizerou. Hřiště Soudný si zahrajete na úpravu handicapu za 690 korun i se svačinou do bagu a teplým jídlem po hře.

Mapku hřiště BENÁTKY naleznete ZDE

V úterý startuje Czech Mid-Amateur Tout. Sportovní série pro hráče od 25 let a HCP 15. Hraje se na hřišti v Mladé Boleslavi postupným startem od 9:00. Zvýhodněná cena fee je 790 a startovné 100 korun. Do hry dostanete i svačinu a nápoj.

Mapku hřiště MLADÁ BOLESLAV naleznete ZDE

HEZKOU HRU pokud na hřiště opravdu vyrazíte přeje GOLFee.cz


4.7 / 5 (13×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.