KAM NA GOLF: Ke slovu se přihlásily prázdniny, turnajů ubývá

Nabídka už není tak bohatá, přesto je stále v nabídce několik zajímavých turnajů. Bubble golf pro začátečníky na Botanice, Den otevřených dveří pro negolfisty v Telči, Free Fee HCP den v Benátkách nebo turnaj o pohár hraběte Harracha v Hrádku u Nechanic.

Více o: Benátky , Bitozeves , Botanika , Nabídka turnajů , Telč

_RDP9169.jpg
Foto: © Robin Drahoňovský

SOBOTA (celkem 43 turnajů)

Bubble Golf Mini Golf Tour pro začátečníky se hraje v sobotu na Botanice. Za 700 si zahrajete nejen mezi svými začátečnickými hendikepy, ale také dostanete bagetu do bagu a oběd po hře. Hraje se o věcné ceny pro každého, kdo se do turnaje přihlásí.

V Písku pokračuje Kestřanská výzva. Zde zaplatíte 800 + 400 a dostanete krom zajímavých cen i svačinu do bagu a oběd po hře. Happy Golf Tour pokračuje tentokrát na Čertově břemeni. Charitativní tour se hraje za 750 + 300 a krom toho, že pomůžete dobré věci, dostanete i svačinu do bagu.

Interaktivní mapku hřiště PÍSEK naleznete ZDE

V Poděbradech se hraje již druhý Family Cup. Turnaj dvojic pro rodiče s dětmi za green fee + 200 nebo 100. Do hry dostanete ovoce na startu a malé pohoštění po hře. Další z turnajů ČGK Tour se hraje na Kunětické Hoře. Hraje se za 700 + 300 se svačinou do bagu.

Interaktivní mapku hřiště PODĚBRADY naleznete ZDE


NEDĚLE (celkem 46 turnajů)

Na Zámecký pohár hraběte Harracha můžete na zámek Hrádek u Nechanic. Zahrát si můžete za 500 + 250 s občerstvením v zámecké kavárně. V neděli také pokračuje ČGK Tour na Kunětické Hoře za 700 + 300 se svačinou do bagu.

Interaktivní mapku hřiště HRÁDEK naleznete ZDE

V neděli se hraje na Mladé Boleslavi Eled Amatér Czech PGA Open. Další z turnajů pro amatéry v rámci české PGA Tour. Za 1000 + 500 si můžete zahrát na hřišti připraveném pro profesionály. Do hry dostanete bohatou svačinu a večeři po hře.

Hraje se také další díl Pyšelského pašáka Open na Loretě, který je otevřen pro každého hráče. Cena je 1200 + 350 se svačinou a obědem po hře.

Interaktivní mapku hřiště MLADÁ BOLESLAV naleznete ZDE

PŘÍŠTÍ TÝDEN

V úterý pokračuje nabídka Free Fee HCP dnů v Benátkách nad Jizerou. Na úpravu hendikepu si zde zahrajete jen za 600 a ještě dostanete svačinu a jídlo po hře. Pokud si zahrajete na Akademii, zaplatíte stejnou cenu, ale 300 korun můžete použít jako bonus pro příště.

Interaktivní mapku hřiště BENÁTKY naleznete ZDE

Koncept Free Fee už objevili i v Bitozevsi. Zde si v úterý zahrajete za 450 korun i se svačinou do bagu a obědem po hře. Ve Mstěticích se hraje Green Fee Open Tour. Za 600 + 360 a do hry nedostanete nic.

 Pokud máte rádi pivo, zajeďte si v pátek na Novou Ameriku. Hraje se zde Pivní mozaika tour. Za turnaj zaplatíte 1200 + 500 a získáte občerstvení do bagu, v průběhu hry a oběd po hře. Hraje se o golfové ceny, limitované edice piva a piva z celého světa.


TIP TÝDNE: V sobotu 19. července se uskuteční poslední díl Road Show JDU NA GOLF!. Tentokrát na hřišti v Telči a opět za účasti vítěze Faldo Series 2014 Šimona Zacha. Chcete-li si vyzkoušet golf nebo máte kamaráda, kterému byste chtěli golf představit, máte jedinečnou šanci.

Interaktivní mapku hřiště TELČ naleznete ZDE


LETNÍ NABÍDKY

Na Hluboké můžete čerpat 50% slevu na večerní fee od 17:00. Šilheřovice nabízejí 3 fee za cenu 2 a zlevněné večerní fee od 17:30. V Hostivaři je k dispozici Prázdninová golfová karta za měsíc golfu v ceně 1999 korun. Karta je navíc přenosná.

Z dalších nabídek lze vybrat například Karlštejn. Třetí devítku si bez omezení zahrajete už jen za 500 korun, 2x třetí devítku za 900 korun nebo o víkendu si za 900 korun můžete po třetí devítce chodit dokola bez omezení. Proč ne, za tu cestu to určitě stojí. A navíc, nabídka není jen letní, ale stálá.

Na Kaskádě můžete už za cenu tří gree fee hrát celý měsíc zdarma. Na Loretě nabízejí 30% slevu na hrací fee každý den po 16. hodině. Na Konopišti hru juniorů do 18 let zdarma a sunset fee (po 16. hodině) jen za 900 korun.

V Berouně dostanete fee po celou dobu pobytu zdarma pokud se ubytujete v jejich klubovém hotelu. Darovanský Dvůr nabízí akční cenu hracího fee za 900 a 1250 korun.

Kalendář turnajů naleznete ZDE


GOLFOVÉ TOUR

GREENTOUR pokračuje 26.7. na Kynžvartu a 27.7. v Mariánkách
TANDEM TOUR se hraje ve středu ve Staré Boleslavi a v sobotu na Zbraslavi
KÁMOŠ CUP pokračuje 27.7. na Botanice
EXPRES TOUR
tradičně v neděli a v úterý v Hodkovičkách
HCP CUP od pondělí do středy na Botanice, Kotlině a Staré Boleslavi

Kalendář tour nalezmete ZDE4.6 / 5 (18×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.