Hlavní hvězdou srpnového Czech Masters bude Lee Wetswood

Dlouho se spekulovalo, jaká světová hvězda se letos objeví na Albatrossu a bude také tváří letošního Czech Masters. Původně mělo být jméno hráče oznámeno až na tiskové konferenci 10. března, přesto se informace dostala do médií o pár dní dříve. Hlavním tahákem by tak letos měl být Lee Westwood.

Více o: D+D Real Czech Masters , European Tour , Lee Westwood

profimedia-0267694084.jpg
Lee Westwood

Hlavní hvězdou turnaje bude bývalá světová jednička Lee Westwood. Hráč, který se pro přetrvávající rodinné problémy rozhodl v letošním roce hrát přednostně turnaje na European Tour. Objeví se tak i v Praze na turnaji D+D REAL Czech Masters od 18. do 21. srpna.

Již dříve se spekulovalo o jménech jako Martin Kaymer, Alex Čejka, Graeme McDowell, Miguel Angel Jimenez nebo právě Lee Westwood, který byl dnes marketingovým ředitelem společnosti Relmost potvrzen.

„Je to tak. Je jednou z minimálně tří velkých hvězd, které přijedou na Czech Masters,“ potvrdil ČTK Pavel Poulíček.

Informace byla potvrzena poté, co se Westwoodova tvář začala objevovat na plakátech, které na srpnový turnaj na Albatrossu zvou.

Vedle účasti na turnaji se Westwood představí i jako hlavní hvězda akademie, kde se návštěvníci dozvědí něco z jeho dlouholetých zkušeností a budou se moci něco nového přiučit.
Autogramiáda a otevřená akademie by měla proběhnout v areálu hřiště v průběhu sobotního odpoledne.

Dvaačtyřicetiletý Angličan má na svém kontě vítězství ze 42 turnajů, z toho dvou na americké PGA Tour a třiadvacet na evropské sérii. Je také momentálně na 8. místě evropských tabulek.

Devětkrát byl členem evropského rydercupového týmu a sedmkrát byl u jeho vítězství.

Westwood by neměl být jedinou hvězdou letošního turnaje European Tour v České republice. Další jména budou oznámena na tiskové konferenci 10. března v Praze.


KDO JE LEE WESTWOOD

Věk: 42 let
Narozen: 24. dubna 1973, Worksop, Anglie
Národnost: Angličan
Výška a váha: 183 cm / 93 kg
Profesionál od roku: 1993
Počet profesionálních titulů: 42 (2 na PGA Tour, 23 na European Tour)
Největší úspěch: vítěz St. Jude Classic 2010, T2 The Masters 2010, 2. The Open 2010, 3. US Open 2008, 2011, T3 PGA Championship 2009
Ve světovém žebříčku: 56. místo
Stav: ženatý (manželka Laurae Coltart, děti Samuel Bevan a Poppy Grace)
Celkové výdělky na PGA Tour: 17 895 870 USD
Celkové výdělky na European Tour: 31 423 958 eur

ZDROJ: ČTK.cz


5 / 5 (11×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.