Vítězi FANTASY si užívali den v Hodkovičkách

Páteční Hodkovičky, den jako ze žurnálu parádně vymalovaný jarními barvami. Pro vítěze první fáze základní části GOLFee FANTASY navíc den tak trochu plný očekávání. Mohli se těšit na fitting a video analýzu v Golfové akademii Skopový a poté ještě na devět jamek s profesionálními trenéry z akademie.

Více o: FANTASY 2014 , GA Skopový , GOLFee , Hodkovičky

20140321_135903_2.jpg
Výherci první fáze Golfee Fantasy 2014 v Hodkovičkách.
Foto: © GOLFee.cz
Prohlédnout další fotky
  • GOLFee FANTASY - Hodkovičky 2014
  • GOLFee FANTASY - Hodkovičky 2014
  • Hodkovičky

A jak to všechno dopadlo? Jak už bylo řečeno, lepší počasí jsme si přát snad ani nemohli. Po ranní kávě či čaji si oba vítěze Eduarda Zlatušku a nejlepší dámu Janu Holcovou převzali Petr a Karel Skopový mladší.

Následoval fitting, video analýza, to vše proložené ještě radami obou trenérů, jak a co zlepšit v jejich golfové hře. Však také Eda po více než hodinové "nalejvárně" přiznal, že mu bude chvíli trvat, než všechny nové informace vstřebá.

Před polednem pak vyrazily dva tříčlenné flighty na místní devítijamkové hřiště s odhodláním být ve vyhlášené bitvě texas scramble tím lepším. Pro Janu i Edu to vlastně byla několikanásobná premiéra - poprvé hráli v Hodkovičkách, poprvé s profesionály a taktéž poprvé texas scramble.

A jak klání skončilo? Ač nerad, co by člen méně úspěšného flightu, musím konstatovat, že trojice Petr Skopový, Eda Zlatuška a Alois Žatkuliak obsadila pěkné druhé místo se skóre -1, zatímco z vítězství se radoval trojlístek Ondřej Lébl, Jana Holcová a Robin Drahoňovský se skóre -4.

Z rychlé analýzy vyplynulo, že se rozhodovalo především na greenech. Zatímco Jana se mohla pochlubit úžasným patnáctimetrovým proměněným puttem na osmé jamce, výkon poražené trojice na greenech se dal stručně shrnout do hodnocení: vedle, vedle a zase vedle. "Ten putt mě fakt hodně potěšil a byl taky hodně dlouhý," přiznala Jana.

Bez ohledu na výsledek texasu oba vítězové přiznali, a to bez mučení, že se jim pátek v Hodkovičkách líbil. Systém, jak sází své favority do FANTASY, ale ani jeden neprozradil. "Byl to hodně příjemný den. Strašně milí lidé, nikdo nekazil pohodovou atmosféru," prozradila Jana.

Edu zase potěšila slova uznání od Karla Skopového juniora. "Moc mě potěšila jeho pochvala za můj "smash" s hodnotou 1,51, což je přenos energie do míčku," řekl Eda. Přeloženo do normální "smrtelštiny" to prostě byla pořádná prda. "Bohužel na hřišti už další taková nepřišla," litoval.

To mu ale náladu nijak nepokazilo. Ostatně o pár hodin později se ještě dozvěděl, že mu byla udělena licence rozhodčího 2. třídy. "Byly to nejtěžší zkoušky, co jsem kdy dělal. Myslel jsem, že jsem je neudělal. Prostě to byl skvělý den a díky za něj," ještě vzkázal po návratu domů.

I my za GOLFee děkujeme a gratulujeme!


5 / 5 (36×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.