Události, zážitky... Bavte se s námi golfem i na internetu

Nevíte kam? Nebo s kým? Vytvořte si speciální golfovou událost. Zažijete pak něco nevšedního? Podělte se o tom s ostatními návštěvníky stránek. S vývojem komunitního internetového portálu GOLF42.cz přichází i nové miniaplikace, které vám život na internetu zpříjemní a udělají více hravý.

Více o: GOLFee

golfee-ilustration-004.jpg
Jedna ruka opřena o hůl, druhá ruka v bok a noha přes nohu. Názorná ukázka klasického golfového postoje.
Foto: © getphoto/martin malý

Aktuálně můžete na našich stránkách využívat tři speciální miniaplikace, které po přihlášení nebo registraci naleznete v levém sloupci podstránek na golfee.cz, nebo na stejném místě kdekoliv na golf42.cz. O jaké jde?

Golfové události

Nejnovější miniaplikace spuštěná na našich stránkách. Lehkým zadáním můžete vytvořit jakoukoliv událost, která bude alespoň lehce zavánět golfem. Vlastní turnájek, večerní grilovačka někde mezi osmnáctou a devatenáctou jamkou, cokoliv...

Pozvat přitom můžete jak své přátele a známé, tak kohokoliv dalšího, koho byste třeba rádi poznali. V neposlední řadě pak můžete dát možnost přihlásit se komukoliv, kdo bude mít zájem se vaší akce zúčastnit. Všichni víme, že kamarádů na golfu není nikdy dost.

Golfové zážitky

Trefili jste své první životní hole in one, nebo jste v kačírku u lesa utopily na jedné jamce pět míčků? Golf přináší hodně zážitků, emocí... Ať už pozitivních, nebo těch méně oblíbených negativních, na které byste nejraději rychle zapomněli.

Zažíváme je všichni, tak proč se s nimi se všemi nepodělit a rovnou je nezaznamenat? Kdyby pak náhodou vypadly z hlavy, aby bylo kde je dohledat. Posloužit k tomu může naše miniaplikace Golfové zážitky.

Změna HCP

Je to radost, zlepšit si HCP. Hlavně to chlubení se ostatním, ať už v klubovně, nebo o den později v práci. A proč se rovnou nepochlubit celému světu na internetu, když můžete?

Další na cestě

V nejbližší době spatří světlo našeho zeleného GOLFee světa miniaplikace elektronické score karty. Nabídne vše, od jednoduchého zadání počtu ran, až po podrobné statistiky obsahující trefování fairwayí a greenů v regulaci, počet puttů nebo výběr hole, kterou jste hráli.

Obsahovat bude také možnost poznámek ke hře, definici vlastního bagu a samozřejmě se skrze naše komunitní možnosti hrou a kartou pochlubit ostatním. Vše doprovodí další z miniaplikací ještě zjednodušující hledání či domlouvání golfových flightů.

Mimo miniaplikace vás také již za nedlouho čeká spuštění systému kreditů, tedy možnosti jejich výměny za věcné ceny, fee a další užitečné golfové doplňky. Čím více kreditů již nyní začnete sbírat, tím více odměn si budete moci vybrat.

Proto žijte na GOLFee, budete za to odměněni.


5 / 5 (7×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.