S malým zpožděním, ale přece. Startuje čtvrtý ročník o Klubistu roku

S drobným zpožděním vyhlašujeme už čtvrtý ročník soutěže o Klubistu roku na GOLFee. Důvod byl prostý - čekali jsme na definitivní potvrzení hlavní ceny, kterou bude pro nejaktivnějšího klubistu na našem webu pobyt pro dvě osoby s dvakrát dvěma hracími fee v Golf Resortu Telč v hodnotě 4999 korun.

Více o: GOLFee , Soutěže

KLUBISTA-2014.jpg

Klubista roku patří k tradičním soutěžím na webu GOLFee.cz. Letošní, v pořadí čtvrtý ročník odstartoval už 1. května a potrvá do 31. října. Tahle soutěž je tak trochu jiná - odměňuje nejaktivnější klubisty.

I když ona to není ani tak soutěž v pravém slova smyslu. Nejde pouze o sbírání "kliků" a následně kreditů v našem věrnostním systému. Rádi bychom, abyste žili golfem tak, jak to máme v našem mottu.

Pro nás nadmíru potěšitelným faktem je to, že se počet registrovaných klubistů na GOLFee před několika týdny přehoupl přes osm stovek a k dnešku "žije golfem" na našem webu 823 klubistů. A právě mezi nimi se rozhodne o čtvrtém vítězi.

Letošní klubista roku se může těšit na vítěznou cenu v podobě balíčku Stay&Play pro dvě osoby v Golf Resortu Telč. Co obsahuje? Ubytování v hotelu Šiškův Mlýn pro dvě osoby na dvě noci se snídaní přímo na hřišti a dvakrát dvě hrací fee. Parkování je zdarma, navíc i neomezený vstup do hotelového bazénu. Více informací najdete ZDE. Platnost vítězného voucheru je do 31. května roku 2015.

Interaktivní mapku Telče naleznete ZDE


A jak hrát? Jednoduše. Stačí navštěvovat naše stránky, číst články, diskutovat, svěřovat se s vlastními zážitky a podělit se se zkušenostmi. Za to budete získávat kredity a kdo jich nasbírá od 1. května do 31. října nejvíc, stane se vítězem. Podmínkou účasti je samozřejmě registrace.

Jen pro úplnost, zatím posledním vítězem se stal Pavel Tichý, který strávil víkend pro dva v rakouském Waidhofenu, premiérový vítěz Tomáš Jalůvka si odnesl golfový vozík Z1 firmy Stewart Golf a v pořadí druhý Leoš Jadrný získal voucher v hodnotě 7500 korun na zájezd společnosti O2 Golf Adventures.


4.8 / 5 (29×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.