PF 2015. Máme za sebou další dobrý rok, díky vám

Nebude to dlouho trvat a budeme slavit malé jubileum, pět let, kdy vám náš server přináší golfové informace. Je kouzelné pozorovat, jak s námi také uživatelé golfově rostou. Ti, kteří s námi kdysi začínali, jsou dnes na velmi nízkých handicapech a o golfu kolikrát vědí více než my, kteří pro vás píšeme. Největší poděkování tak patří vám, našim čtenářům.

Více o: GOLFee

pf-2015.jpg

Nedávno jsem slyšel bláznivou teorii, že konec světa v roce 2012 sice nenastal, ale něco zásadního se změnilo. Země se posunula a dnes jsme někde na úrovni Dubrovníku.

Je to nesmysl, ale... kdo by si pomyslel, že budeme hrát celý rok.

První golf letošního roku si mnozí z nás vyzkoušeli již v lednu, jiný nebyl ani únor a pak už se rozeběhla sezona naplno. Ještě v prosinci není problém vyrazit na hřiště a osmnáct jamek si odehrát bez teplých rukavic.

Podle předpovědi se bude hrát i na Silvestra a na 1. ledna 2015 jsou vypsány první turnaje. A divte se, nejsou v indoorech.

Není to zvláštní?

Abych se přiznal, i kdyby ta teorie byla pravdivá, já nejsem proti a na lyže si rád zajedu na hory.

Ale vraťme se k tématu.

Máme za sebou náročný rok. Nebyl snad den, aby se v golfu něco nestalo a doby, kdy golf v zimě odpočíval, jsou nenávratně pryč. Není týden, kdy by se nehrál nějaký turnaj a jedinou výjimkou jsou Vánoce.

Je čas bilancování a představení plánů následujícího roku.

Můžete se pomalu začít těšit na novou sezonu Fantasy, která začne již v lednu.

Můžete se těšit na více zpráv z českého golfu a nová golfová diskusní témata, která pro vás již teď chystáme.

Budeme mít i nové partnery, se kterými vám představíme nové soutěže o golfové ceny a chystáme jednu velkou novinku, o kterou si již delší dobu naši čtenáři říkali. A dozvíte se ji velmi brzy.

Jsou Vánoce a rádi bychom vám touto cestou všem poděkovali za přízeň a popřáli na hřištích více zelené než bílé, stejně dlouhou a úspěšnou sezonu jako v roce letošním.

V první řadě bychom vám však rádi popřáli klidné prožití vánoční svátky a třeba možnost golfové dárky, které pod stromečkem najdete, vyzkoušet ještě letos.

Děkujeme že nás čtete, bez vás bychom nebyli...


4.6 / 5 (19×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.