Okuste česká hřiště, i díky našim interaktivním mapkám

Postupně připravujeme detailní přehled všech českých a vybraných zahraničních golfových hřišť. Doplněný o spoustu zajímavých informací a postupem času také o interaktivní mapky jednotlivých jamek. To vše vám nabídne naše databáze na stránkách GOLFee.cz.

Více o: Česká hřiště , GOLFee

imapky-IMAGE.jpg

Máte chuť vyrazit probádat nové vody českých golfových hřišť, ale nevíte, kam zamířit, a kompas vám moc nepomůže? Není nic lehčího, než se podívat do našeho seznamu. Buďte si jisti, že do pár minut budete startovat své auto s golfovým bagem v kufru.

V přehledu všech resortů a jejich jednotlivých hřišť na vás čekají ucelené informace, které by vás mohly zajímat. Od ceny za jednotlivé služby, přes vybavenost, až třeba o možnost, jak se na dané hřiště dostat.

Naprostým unikátem u jednotlivých hřišť je pak možnost projít si jednotlivé jamky virtuálně. Pouze s myší v ruce a vlastní představivostí jde dokonale naplánovat hru na hřištích, které jste přitom ještě nikdy naživo neviděli. A jestli vám přijde, že na mapce vidíte třeba strom přesně na místě, odkud jste se před časem horko těžko dostávali zpátky na fairway nebo je na mapce nový bunker? Máte pravdu, naše mapky jsou průběžně aktualizované a pracujeme na nich společně s jednotlivými golfovými resorty. Najdete-li přesto jakékoliv nesrovnalosti, dejte nám prosím vědět. Opravíme je nejen pro vás, ale také pro všechny ostatní. Hřiště, které již dnes obsahuje interaktivní mapku jamek snadno v seznamu poznáte podle ikony .

Jako příklad si můžete prohlédnout například hřiště Dýšina.

Kompletní seznam hotových hřišť naleznete zde.

Novinkou, kterou jsme pro vás připravili je možnost tisku karet jamek jednotlivých hřišť vč. návodu jak hrát a kontaktu na resort. Formáty pdf v rozměru hrací karty budou postupně přibývat. Tato funkce je k dispozici pouze pro registrované uživatele našeho webu. Budete-li si tedy chtít tisknout jednotlivých GOLFee průvodce jamkami, nezapomeňte se včas registrovat.

Možnost stáhnout pdf karty jamek naleznete u hřiště v záložce MAPKY JAMEK.


Společně s golfovými resorty a hřišti si můžete na portálu GOLFee.cz prohlédnout také veškeré české kluby a jejich výhody. Všech tří se pak jako registrovaní klubisté můžete státfanoušky, čímž nejen že veřejně prohlásíte, že "tady hrajete rádi", ale časem budete dostávat od vámi vybraných subjektů i důležité informace (více ZDE).

Tak co, kam vyrazíte?


5 / 5 (19×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.

Nejdiskutovanější témata pod článkem

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.