Míčky u klubistů. Který co znamená a k čemu slouží?

K usnadnění života v komunitě GOLFee slouží golfové míčky, které má každý klubista či komerční subjekt přiřazený ke svému jménu. Proto je dobřé vědět, který co znamená a jak je na který možno dosáhnout.

micky-na-tycku.jpg

nováček Bílý míček se zeleným eNkem obdrží automaticky každý, kdo se na našem webu zaregistruje jako golfista. Jedná se o "poznávací značku" nováčků, která po pár dnech života ve světě GOLFee zmizí.

negolfista Bílý míček s průhledným "X" je označení pro všechny, kdo nehrají golf, ale na našich stránkách se zaregistrují jako negolfisté. Nepřijdou přitom o žádná práva, pouze bude na první pohled jasné, že golf (zatím) nehrají.

Bílý míček bez jakéhokoliv dalšího označení obdrží nováček, který díky své aktivitě na stránkách splní určitá kritéria a stane se platným klubistou. Kritéria jsou následující: získat dva přátele.

Bronzový míček bez jakéhokoliv označení obdrží klubista, který splní určitě kritéria a stane se pokročilým klubistou. V případě negolfisty bude na bronzovém míčku průhledné "N". Kritéria pro postup jsou následující: získat deset tisíc kreditů, získat deset přátel.

Stříbrný míček bez jakéhokoliv označení obdrží pokročilý klubista, který splní určitá kritéria a stane se zasloužilým klubistou. V případě negolfisty bude ve stříbrném míčku průhledné "N". Kritéria pro postup jsou následující: získat 25 tisíc kreditů, získat 25 přátel.

Zlatý míček bez jakéhokoliv označení obdrží zasloužilý klubista, který splní určitá kritéria a stane se čestným klubistou. V případě negolfisty bude ve zlatém míčku průhledné "N". Kritéria pro postup jsou následující: získat sto tisíc kreditů, získat 50 přátel.

Oranžový míček s průhledným "P" budou mít patroni našeho webu. Bude se jednat o známé osobnosti jak ze světa golfu, tak mimo něj, kteří budou žít ve světě GOLFee.

Zelený míček s průhledným "T" budou mít trenéři, působící na našich stránkách. Míček bude přiřazen ke každému, kdo při registraci zadá kategorie "trenér".

Modrý míček s průhledným "C" budou mít zástupci komerčních subjektů, fungujících na našem webu. Míček bude přiřazen ke každému, kdo při registraci zadá kategorii golfový subjekt. V případě, že míček nebude mít "C", jedná se o neaktivní komerční subjekt.

Pokud se na jakémkoliv míčku objeví červené "X", znamená to, že dotyčný dostal za své nesportovní chování ve světě GOLFee BAN. Ten může trvat jeden, dva nebo sedm dní, po kterých červené iksko opět zmizí.


5 / 5 (13×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.