Golfová sociální síť G42 - poznejte nové spoluhráče

Ještě nikdy nebylo tak snadné vyrazit na golf. Nová golfová sociální síť vyřeší problém každého, kdo má chuť si jít zahrát, ale zrovna nemá s kým, či chce zkusit pokořit někoho nového. G42, tedy Golf For Two, tu bude právě od toho.

Více o: GOLFee

celadna-golfiste-na-obzoru-zada.jpg

Možnost komunikace a interakce je trendem virtuální doby posledních let. Nejrůznější komunitní a sociální sítě zaplavují internet, žádná ale nereflektuje potřeby golfistů v Česku. Až doteď. Připravovaný portál G42, který bude spuštěn během června, tento problém vyřeší.

G42 bude zahrnovat to nejlepší z tradičních sítí, doplněné o golfové vychytávky. Najít si nového spoluhráče na partičku golfu, komunikovat s ostatními o všem golfovém možném i nemožném, pochlubit se svými výsledky skrze naši e-score card, poměřovat se, soutěžit... To vše bude s komunitní sítí GOLFee velice jednoduché.

Jejím hlavním cílem bude vytvořit společnost golfistů, kteří budou žít v jednom otevřeném světě. Každý bude moci všem sdělit své bezprostřední dojmy, zároveň však bude mít šanci chránit si své soukromí pouze v okruhu nejbližších přátel. Jejich počet se ale bude nejspíše díky G42 pořádně rozrůstat.

Nejsou to však pouze golfisté, kdo bude mít na naší komunitní síti svůj prostor. Jsou to také golfové kluby, resorty, trenéři, prodejny... Jednoduše všichni, kdo mají s golfem cokoliv společného a mají zájem prezentovat sami sebe a pomoci tak rozvíjet tento krásný sport v Česku.

Díky speciálnímu rozhraní budou moci oslovovat své příznivce, ale i náhodné kolemjdoucí, kteří objeví jejich vzkazy na naší veřejné zdi. Právě ta je vlajkovou lodí celého projektu. Možnost přispívat na ni bude mít kdokoliv.

Šanci dostanou ale i ti, kteří nehledají pouze spolu/protihráče na nekonečné fairwaye. Golfová seznamka dá šanci poznat nové přátele, či dokonce životní partnery se stejným zájmem. G42 dá šanci všem. Těm, kteří chtějí být v těsném neustálém kontaktu se svými golfovými přáteli, i těm, kteří už nechtějí být sami.


4.9 / 5 (18×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.