GOLFee zve na premiérové setkání klubistů a přátel

Pokud se chcete potkat s dalšími klubisty GOLFee, nebo si jen tak v příjemné atmosféře popovídat o golfu a svých zážitcích třeba i s golfovými profesionály, pak buďte zváni na premiérové setkání klubistů a přátel GOLFee, které se koná v Autoklubu ČR v Opletalově ulici 29 v pátek 24. ledna od 18 hodin.

Více o: GOLFee

gfee-live-2014.jpg

Původně měl být leden tím klasickým měsícem, kdy se golfisté v českých luzích a hájích "ukládají k zimnímu spánku", takže setkání klubistů mělo být možností k rekapitulaci sezony předchozí a plánům do té nadcházející.

Jenže počasí minulých dní spíš většinu golfových nadšenců "vyhnalo" ven na hřiště. To ale nijak nemění naše plány. Proto přijměte pozvání na setkání klubistů, přátel a jejich přátel i rodinných příslušníků, kteří čas do času zabloudí na stránky GOLFee.

Co můžete očekávat?

Sejdeme se v 18 hodin v Autoklubu ČR a budeme mít půl hodiny na to, abychom se lehce seznámili. Třeba při nějakém dobrém drinku… Jedním z hlavních bodů bude vyhlášení loňské soutěže Skokan roku s předáním originální trofeje pro vítěze, jejímž tvůrcem je taktéž klubista GOLfee Zbyšek Zahrádka.

A nutno říct, že trofej je to hodně povedená. Těšit se na ní může Jakub Hůza, který byl opravdu skokanem jaksepatří - z handicapu 54 "doskákal" na konci roku až na úctyhodných 17,3.

Hosty budou i golfoví profesionálové z Golfové akademie Skopový. Svou účast už potvrdil nejmladší ze známé golfové rodiny Skopových Petr, který je také jedním z aktivních hráčů GOLFee FANTASY. A bude připraven povídat si o všem z golfu i jeho zákulisí…

Součástí bude i drobná tombola, takže ti, na které se usměje to pověstné štěstí, si odnesou některou z pozorností od GOLFee. Co to bude? Tak třeba krabičku golfových míčků, knihu o Tigeru Woodsovi, či kalendář Golfových cest.

Těšíme se na vás, a pokud se rozhodnete pozvání přijmout, potvrďte prosím svou účast na e-mailové adrese: info@golfee.cz.


4.9 / 5 (32×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.

Nejdiskutovanější témata pod článkem

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.