GOLFee slaví narozeniny. Motto "Žiju golfem" má tři roky

Datum, tak trochu magické, 21. 3. 2011, a čas 21:03 je pro nás na GOLFee významným dnem. Nejen proto, že vítáme první jarní den, ale především proto, že to je v rodném listě našeho webu datum a čas našeho vzniku, den, kdy byl portál GOLfee.cz spuštěn. Právě dnes slavíme 3. narozeniny.

Více o: GOLFee

ADVE-3-Y_1.jpg

Tak trochu symbolicky strávíme narozeninový den v pražských Hodkovičkách. I na golfu, ale především s výherci první fáze základní části GOLFee FANTASY, kteří si budou vybírat a užívat ceny za nejsprávnější tipy včetně devíti jamek s profesionály Golfové akademie Skopový Ondřejem Léblem a Petrem Skopovým.

Jaký byl třetí rok? Nejspíš by se daly v tuto chvíli zkopírovat řádky z loňského narozeninového článku. On se opravdu moc nelišil. Jen jsme si už nějak zvykli na práci, byť někdy to i drhlo, řečeno hokejovou terminologií, v oslabení.

Jen jsme dělali všechno možné, aby se to nijak neprojevilo na obsahu a kvalitě GOLFee. A když už tady padla zmínka o naší FANTASY, tak se můžeme vrátit k premiérovému ročníku. Prvním vítězem se stal v konkurenci téměř dvou stovek hráčů Miloš Voleman a mohl se těšit z ceny, kterou bylo členství v Českém golfovém klubu v hodnotě 25 tisíc korun. A jen pro úplnost, jeho vítězné skóre bylo -188.

Druhý ročník GOLFee Fantasy jsme odstartovali už v lednu a jeho vyvrcholení bude opět kopírovat závěr zámořské PGA Tour, tedy i play-off FedExCupu. A co nás těší, že počet hráčů opět o něco narostl.

Totéž platí i pro počet registrovaných klubistů našeho portálu. Před rokem "žilo golfem" dle našeho motta na GOLFee 485 klubistů. Jsme velice potěšeni tím, že díky ročnímu přírůstku se jejich počet zvýšil už na 774 a blížíme se osmistovce. Jsme za to rádi a díky vám…

K už tradičním soutěžím na GOLFee patří ta o Klubistu roku. Letos jsme vyhlásili už třetího vítěze, jímž se stal Pavel "Žbrďoch" Tichý za nejpilnější "sběr" kreditů a další aktivity na našem webu. Za odměnu se může těšit na víkend v rakouském golfovém resortu Waidhofen.

Pro golfové nadšence jsme v loňské sezoně připravili i soutěž o Skokana roku, kterou si vzal takříkajíc "na triko" jeden z našich kamarádů a klubistů Petr Havrda. Patří mu za to velký dík. Krásnou originální trofej z dílny dalšího klubisty Zbyška Zahrádky získal Jakub Hůza za skok z původního HCP 54 až na 17,3.

Samozřejmě jsme se snažili dál vylepšovat náš web, opět přibyly další interaktivní mapky českých hřišť, na kterých si můžete ještě před příchodem na hřiště naplánovat svou hru. K dnešku už máme v interaktivní podobě mapy 83 hřišť. A pracujeme na dalších.

Na konci prázdnin jsme uspořádali na Botanice druhý ročník našeho turnaje a i letos plánujeme třetí pokračování. Tentokrát ale nechceme zůstat jen u jediného turnaje, ale připravit pro vás celou, byť skromnou, sérii. Informace o ní vám dáme včas…

Pokračovala i spolupráce s magazínem Golf & Style. I díky tomu se řada z vás proměnila v autory. Do magazínu se totiž dostaly ty nejlepší příspěvky od vás, našich čtenářů. Ať už z rubriky Očima klubistů, nebo komunitní části našeho webu GOLF42, která je místem, kde si navzájem sdělujete své zkušenosti, poznatky z domácích i zahraničních hřišť a turnajů, kde se dělíte o své golfové radosti i strasti.

Rádi bychom pro vás i ve čtvrtém roce našeho "života" byly zásobárnou nových a zajímavých informací, zábavy a třeba i místem, kde najdete nové spoluhráče a přátele. Budeme rádi za všechny vaše postřehy, náměty i zážitky. Pomáhají nám v tom, abychom naplňovali naše motto "žiju golfem".

Váš tým GOLFee


5 / 5 (33×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.