Golf42 krok za krokem - nový zelený virtuální prostor

Nově spuštěný originální komunitní portál GOLF42.cz svým uživatelům nabízí nepřeberné množství, jak se golfově prezentovat a vyžít také na internetu. K lehčímu proniknutí do tajů tohoto unikátního virtuálního zeleného světa by vám mohlo pomoci následujících devět tipů.

Více o: GOLFee

golfee-ilustration-038.jpg

Registrace
Pro vstup do tohoto unikátního golfového internetového prostředí je nutné se zaregistrovat. Ve čtyřech krocích o sobě dáte vědět základní informace, jejichž přesnost vám pomůže lépe zapadnout do tvořící se komunity. Už při registraci si přitom vyberete způsob, jakým budete chtít na GOLFee žít.


Profil

Každý klubista (zaregistrovaný uživatel na stránkách GOLFee a GOLF42) má svůj vlastní profil, přes který může komunikovat se světem a svět může zároveň komunikovat s ním. Je na každém, jaké si nastaví soukromí pomocí praporků. Zelený - naprostá otevřenost, modrý - otevřenost pouze pro hru, oranžový - maximální soukromí.


Hřiště

Hlavní prostor pro komunikaci a interakci s ostatními klubisty, resorty, kluby nebo komerčními subjekty. Většina uživatelů internetu už se někdy setkala s nástěnkou, zdí... U nás, protože žijeme golfem, se jedná o hřiště. Na to může kdokoliv odpálit jakýkoliv vzkaz, ať už veřejně (uvidí ho všichni) nebo soukromě (zobrazí se jen přátelům).

Přátelé

Nejen na golfu je to větší zábava ve více lidech, což je vlastně podstata každé sociální sítě. Systém přátel funguje také na portálu GOLF42, proto je ten nejlepší nápad si svou golfovou krev přivést s sebou. Další přátele pak můžete získat skrze naše dvě seznamky.


TeeForTwo (T42)

Čistě golfová seznamka. Každý, kdo se rozhodne při registraci nebo kdykoliv poté pro modrý praporek u svého profilu, dá tím najevo, že by si klidně šel zahrát s někým, koho nemusí vůbec znát. Ne vždy totiž mají tradiční parťáci čas a ztracené míčky se ve vysokém roughu vždy hledají lépe ve více lidech.

CoffeeForTwo (C42)

Zvolený zelený praporek pak znamená, že dotyčný nehledá pouze společníka pro hru, ale možná i pro něco víc. Vždyť co je hezčího, než po trápení na 18 jamkách s někým zajít do kina nebo na večeři. Naše seznamka je pro všechny, kdo hledají partnera pro život se stejnou vášní. Golfovou vášní.

19. jamka

Většina hřišť má svou populární 19. jamku. Na baru v klubovně se toho vždy probere hodně a narazit zde můžete na spoustu zajímavých lidí. Stejně tak u nás. Hráči, trenéři, caddies, ti všichni se zde schovávají i se svými profily. Můžete jim poslat vzkaz, míček, kafíčko... Cokoliv.

Komerční sféra

Všichni, kdo se rozhodli na našich stránkách "podnikat" a prezentovat svůj klub, resort nebo jakýkoliv jiný komerční subjekt, patří do naší komerční sféry. Hledejte mezi nimi své favority, staňte se jejich fanoušky a přijímejte jejich informace doslova v přímém přenosu.


Miniaplikace

Ke zpříjemnění a k zatraktivnění vašeho života na GOLFee či GOLF42 slouží naše miniaplikace. K úvodní, díky které můžete informovat okolí o změně svého HCP, budou časem přibývat další. Třeba speciální systém na vyprávění zážitků z golfu, nebo možnost vytváření událostí či flightů.


5 / 5 (9×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.