Golf for two žije. Unikátní komunitní síť pro golfisty je tu

Nadešel den G. Unikátní sociální a komunitní síť Golf42 (Golf For Two) spatřila v polovině července světlo světa. Všem milovníkům golfu nabízí nové možnosti interakce na internetu. Věřte nám, ještě nikdy nebylo tak snadné a zábavné žít golfem na internetu tak jako nyní.

Více o: GOLFee

golfee-ilustration-037.jpg

Nový golfový internetový sociální a komunitní portál byl spuštěn na adrese www.golf42.cz. Každému, kdo se zajímá o golf v jakékoliv podobě, nabízí nové možnosti. Celý web je již plně funkční a řada drobných miniaplikací se připravuje pro spuštění v nejbližších dnech. Golf42 tak začíná pomalu žít!

Hlavním cílem nově vzniklého portálu je umožnit golfistům a každému, kdo se kolem golfu pohybuje (klubům, resortům, trenérům, komerčním subjektům a dalším), co možná nejrychlejší možný přenos informací.

Ze stávajících sociálních sítí si přitom bere to nejlepší a vše zasazuje do golfového prostředí.

Komunikovat, dělit se o zážitky, informovat, bavit se... To všechno náš nový komunitní portál umožňuje. Díky plánovanému zapojení nejen českých klubů a resortů do celé sítě pak portál G42 nabídne potřebné informace těm, kdo je nejvíce potřebují, samotným golfistům.

Založit si vlastní profil, komunikovat přes nejrůznější komunikační prostředky (zeď, vzkazy), získávat informace o golfu a sám je mít možnost posílat dál "do světa". Hledat nové golfové přátele pro hru i pro život... Nic z toho ještě nebylo tak snadné, jako nyní s G42.

Hlavní dominantou je velká veřejná zeď, na které jsou vidět všechny možné vzkazy a informace, se kterými se uživatelé stránek budou chtít pochlubit ostatním.

Jedná se o jednoduchý sběr informací z českého golfového prostředí, na kterém se může podílet kdokoliv. Ať už golfisté, nebo ti na druhé straně barikády - kluby, resorty a komerční subjekty.

Život na stránkách budou zpříjemňovat nejrůznější miniaplikace. Ať už se bude jednat o sdílení golfových zážitků, vytváření událostí, plánování flightů s možností pozvání kohokoliv ke hře... Naše unikátní golfové sociální rozhraní nemá hranice. To ale poznáte sami, až ho okusíte.

Celý portál GOLFee se přitom bude stále dále vyvíjet. Nejen nově vzniklý web GOLF42, ale všechny jeho součásti. Bude se rozšiřovat tak, jak budou požadavky golfistů přibývat.

GOLFee je totiž vytvářeno golfisty. A to samé platí i pro GOLF42.


Chcete vědět jak na to? Čtěte ZDE.


5 / 5 (6×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.