Staňte se partnery Klubu Kudy z nudy!

O Klubu Kudy z nudy, věrnostním programu portálu kudyznudy.cz, jsme psali již v prosincovém newsletteru. Pokud jako poskytovatelé služeb pro turisty hledáte nové způsoby oslovení stávajících i nových zákazníků, můžete se nyní stát partnery klubu.

Více o: CzechTourism

CT-news-6-1.jpg
Klub Kudy z nudy startuje
Foto: © CzechTourism

Jak to funguje
Je to jednoduché. Členové klubu mohou od partnerů klubu čerpat zajímavé výhody, které umocní jejich zážitky z víkendových pobytů nebo dovolené v tuzemsku. Výhody si členové vybírají na webových stránkách klubu, ze kterých si mohou výhodou v podobě kuponu vytisknout nebo stáhnout do smartphonu. Výhodu následně čerpají u provozovatele po předložení vytištěného nebo staženého kuponu.

Kategorie výhod
Členové klubu si budou vybírat ze čtyř kategorií výhod, jimiž jsou ubytování, kulturní dědictví, aktivní dovolená a wellness. V každém ze 17 regionů bude nabízeno minimálně 18 výhod s platností nejméně 6 měsíců (9 ubytování, 3 kulturní dědictví, 3 aktivní dovolená, 3 wellness - jednotlivé kategorie budou nasazovány postupně – březen - ubytování a kulturní dědictví, květen/červen - aktivní dovolená, září/říjen – wellness). Klub Kudy z nudy má zájem především o neotřelé, originální a atraktivní výhody, které zpříjemní a zintenzivní zážitek z konzumované služby.

Komunikační podpora
Nabídky partnerů budou komunikovány celou řadou kanálů. Kromě vlastní internetové stránky s přímým přístupem z hlavní stránky portálu kudyznudy.cz jde především o 11 měsíčních newsletterů a tři vlny direct mailu s novinkami, které budou rozeslány během roku 2014 na 40 000 kontaktů z databáze portálu kudyznudy.cz a všem členům klubu. Exkluzivní nabídky mohou členové klubu sledovat rovněž na Facebooku a přednostně tak využít například jejich omezeného množství. Nejatraktivnější nabídky budou přednostně umístěny v odkazu „Tipy na víkend“ na hlavní stránce kudyznudy.cz . CzechTourism kromě toho partnerům poskytne například letáky a samolepky určené k propagaci klubu v provozovně či místě podnikání (POS).

Cílová skupina
Z prosincového průzkumu („Víkendové pobyty v ČR“ - více v samostatném článku tohoto newsletteru) vyplývá, že zájem o členství v klubu a bonusy s ním spojené má 75 % dotázaných turistů a návštěvníků. Cílovou skupinou pro partnery Klubu Kudy z nudy jsou zejména ženy ve věku nad 30 let, které pomocí portálu Kudy z nudy plánují rodině aktivity na víkend či dovolenou. Hlavním zdrojem informací pro ně je internet, kde hledají zajímavé tipy a nové destinace.

Jak se stát partnerem klubu Kudy z nudy?
Smlouvy s partnery sjednává na základě plné moci společnost OGILVY ONE. prostřednictvím sítě svých regionálních zástupců. Chcete-li se zařadit již nyní mezi partnery klubu, kontaktujte přímo slečnu Kristýnu Čihákovou, kristyna.cihakova@ogilvy.com. , tel.: +420 725 575 215.
Zařazení nabídky provozovatele podléhá schválení ze strany CzechTourism a kapacitním možnostem klubu.


Newsletter pro provozovatele turistických zařízení a služeb vychází v rámci spolupráce agentury CzechTourism s provozovateli turistických nabídek.
Primárním cílem je stimulace nabídky na trhu domácího cestovního ruchu, a to formou informování provozovatelů o možnosti propagace produktů v rámci portálu Kudy z nudy prostřednictvím PR a directmarketingových nástrojů, navázání zpětné vazby s uživateli a motivace k rozvoji kvalitních turistických produktů. Toto je realizováno v rámci Informační kampaně pro provozovatele, která bude probíhat do podzimu 2014.


4.5 / 5 (2×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.