Klub Kudy z nudy spojuje turisty a podnikatele v domácím cestovním ruchu

Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism připravila na letošní rok novinku: Klub Kudy z nudy. Ten je určen pro všechny domácí cestovatele, kteří hledají způsoby zatraktivnění svých výletů po Česku, a také pro podnikatele činné v domácím cestovním ruchu. Ti se do něj mohou aktivně zapojit a prostřednictvím Klubu nabízet své služby. Požádali jsme Ing. Rostislava Vondrušku, generálního ředitele agentury CzechTourism, aby nám Klub Kudy z nudy blíže představil.

Více o: CzechTourism

CT-news-2-1.jpg
Portál Kudy z nudy zná 8 z 10 podnikatelů v domácím cestovním ruchu
Foto: © CzechTourism

1) Klub Kudy z nudy je novým projektem. Můžete jej ve zkratce přiblížit?
Klub Kudy z nudy je nový projekt, který je určen na jedné straně těm, kteří rádi poznávají krásy Česka, a na druhé straně všem provozovatelům turistických služeb, kteří hledají další možnosti přilákání klientely. Klub svým členům nabízí exkluzivní výhody ve všech regionech Česka, je přístupný  na stránkách www.klubkudyznudy.cz.

2) Jaké výhody přináší Klub Kudy z nudy provozovatelům a jaké turistům?
Pro naše partnery je jistě zajímavé spojení se silnou značkou České centrály cestovního ruchu – CzechTourism a se zavedeným cestovatelským portálem Kudy z nudy, jehož měsíční návštěvnost dosahuje úctyhodných 750 000 přístupů. Díky pravidelnému měsíčnímu zpravodajství o činnosti Klubu rozesílanému formou newsletteru na celou databázi Kudy z nudy nepochybně osloví nové zákazníky. Opravdu originální výhoda navíc výrazně zvýší pravděpodobnost, že si hledající zájemci vyberou právě jejich službu. Pro turisty může jít o zajímavou nabídku spjatou s aktuální akcí, ale také např. o pobídku k návštěvě místa či regionu, do kterého se zatím turisté nevydali. Konkrétně se v současné chvíli jedná o výhody spojené s ubytováním, kulturním dědictvím a aktivní dovolenou. Připravujeme též výhody z oblasti relaxace a wellness.

3)  Jak se turisté dozví, který provozovatel je v Klubu Kudy z nudy?
Kromě úvodní tiskové konference při zahájení činnosti Klubu, která proběhla na začátku dubna, nasadíme v květnu také bannerovou online kampaň na propagaci Klubu a nejzajímavější výhody se objevují též v Tipech na víkend na homepage kudyznudy.cz, a také na facebooku Kudy z nudy. Dále plánujeme během roku 2014 rozeslat na naši databázi fanoušků portálu Kudy z nudy tři vlny direct mailů s novinkami a nejatraktivnějšími nabídkami Klubu. Samozřejmostí jsou samolepky a letáky na provozovnách partnerů Klubu.

4) Pro které provozovatele je členství v Klubu Kudy z nudy výhodné?
Klub je určen partnerům nabízejícím služby v oblasti trávení volného času – a to hlavně těm, kteří hledají nové zákazníky a zajímavé způsoby, jak je oslovit -  partnerům ochotným poskytnout originální výhody, ideálně alespoň na šest měsíců. Všeobecně máme zájem o pobídky, které nějakým způsobem zatraktivní a zpestří členům Klubu trávení jejich dovolené nebo víkendu, např. bezplatným využíváním doplňkových služeb při ubytování nebo vstupy do muzeí pro děti zdarma.  Ale pozor, mezi tyto nabídky se naopak nepočítají slevy. V rámci Klubu je důležité, aby tito partneři byli ochotní poskytnout „zpětnou vazbu“ a aktuální informace o počtu čerpaných výhod a aby Klub Kudy z nudy propagovali přímo ve svých provozovnách či na webech. Celoroční spolupráce je vítána zejména v oblasti ubytování a wellness, celoroční či sezónní spolupráce v oblasti kulturního vyžití a aktivní dovolené, a sezónní spolupráce v oblasti zimních aktivit.


Newsletter pro provozovatele turistických zařízení a služeb vychází v rámci spolupráce agentury CzechTourism s provozovateli turistických nabídek.
Primárním cílem je stimulace nabídky na trhu domácího cestovního ruchu, a to formou informování provozovatelů o možnosti propagace produktů v rámci portálu Kudy z nudy prostřednictvím PR a directmarketingových nástrojů, navázání zpětné vazby s uživateli a motivace k rozvoji kvalitních turistických produktů. Toto je realizováno v rámci Informační kampaně pro provozovatele, která bude probíhat do podzimu 2014.


4.5 / 5 (2×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.