Klub Kudy z nudy jako významná možnost získání konkurenční výhody

Klub je projektem České centrály cestovního ruchu – CzechTourism. Svým členům nabízí výhodné služby ve všech 17 turistických regionech Česka a zpříjemňuje tak cestování. V Klubu Kudy z nudy vždy získají členové něco navíc – službu, která zpříjemní vybrané ubytování, relaxační proceduru nebo zajímavou prohlídku zdarma. V současné době je v rámci Klubu nabízeno přes 300 turistických cílů a aktivit.

Více o: CzechTourism

CT-news-2-1.jpg
Portál Kudy z nudy zná 8 z 10 podnikatelů v domácím cestovním ruchu
Foto: © CzechTourism

Čerpání výhody proběhne na základě kupónu, který získají členové Klubu přímo z webu. Jím se na místě prokáží provozovateli služby a partnerovi Klubu Kudy z nudy, který výhodu nabízí.

Vzhledem k tomu, že projekt je navázán na nejvýznamnější a největší český internetový portál s nabídkami turistických cílů a aktivit Kudy z nudy, lze očekávat výrazný zájem o členství v Klubu a pro poskytovatele služeb v cestovním ruchu se tak může stát nástrojem, jak navýšit počet klientů.
I v případě, že poskytovatel primárně neuvažuje o speciální nabídce v rámci Klubu, je vhodné jednotlivé nabídky sledovat s ohledem na konkurenci. Pokud se v nabídkách Klubu objeví podobná turistická aktivita, zejména v rámci regionu, může se pro ni tato nabídka stát významnou konkurenční výhodou, a ostatní poskytovatelé podobných turistických služeb budou muset na tuto skutečnost reagovat.

Příklady výhodných nabídek
V kategorii Dobré ubytování se například nabízí sekt a domácí pralinky zdarma při pobytu v Hotelu Barceló Old Town Praha anebo víno, večeře a plavba zdarma při pobytu na hotelové lodi Florentina boat s krásným výhledem na Pražský hrad.

Láhev vína zdarma získají i ti, kteří se ubytují v Pensionu Iva v klidné pražské vilové čtvrti, v penzionu Fialka ve Velkých Losinách anebo v Hotelu St. Anna na Božím Daru. V Penzionu a autokempu Wolf na Náchodsku lze získat kromě vína také jízdu na čtyřkolce a pobyt v sauně. Při pobytu ve Wellness Hotelu Frymburk se hosté při čerpání výhody zdarma podívají do solné jeskyně a saunového světa, v Penzionu Ve Skále v Lokti nad Ohří dostanou ubytovaní návštěvníci zdarma láhev sektu. Kdo se ubytuje v Pensionu Rothschildův dvůr v Bělé v Horním Slezsku, může se zdarma projet na koni, a hostům Penzionu Kamzík na úpatí hory Studenec zase coby výhodu nabídnou bezplatnou večeři.

Exkluzivní výhody Klubu Kudy z nudy nabízejí všechny turistické regiony Česka, takže si stačí jen vybrat podle toho, kam má kdo namířeno.

Kdo například zakoupí jednu plně hrazenou vstupenku do libovolné celoročně otevřené expozice Slováckého muzea v Uherském Hradišti, druhou vstupenku pro danou expozici získá zcela zdarma; stejnou výhodu nabízí například i Hornické muzeum v Krásně nebo Chodský hrad v Domažlicích. Další hojně poskytovanou výhodou bývá dětská vstupenka zdarma při zakoupení vstupenky pro dospělého; tak tomu je například při návštěvě Sklárny Huť Jakub v Tasicích, jihlavského Muzea Vysočiny nebo Lanového parku Podhůra u Chrudimi.

Jinde je zase výhodou dárek ke vstupence –  odznak, pohlednice nebo plakát při návštěvě Hvězdárny a planetária v Brně, skleněný suvenýr v Ajeto Art Glass museu v Novém Boru, dřevěný přívěšek v Archeoparku v šumavských Prášilech nebo soubor kreseb v Muzeu a Pojizerské galerii v Semilech.


Newsletter pro provozovatele turistických zařízení a služeb vychází v rámci spolupráce agentury CzechTourism s provozovateli turistických nabídek.
Primárním cílem je stimulace nabídky na trhu domácího cestovního ruchu, a to formou informování provozovatelů o možnosti propagace produktů v rámci portálu Kudy z nudy prostřednictvím PR a directmarketingových nástrojů, navázání zpětné vazby s uživateli a motivace k rozvoji kvalitních turistických produktů. Toto je realizováno v rámci Informační kampaně pro provozovatele, která bude probíhat do podzimu 2014.


4.8 / 5 (4×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.