CzechTourism podpoří regiony pomocí televizních minipořadů

Marketingová kampaň agentury CzechTourism „Česko – země příběhů“ pokračuje v audiovizuální prezentaci tuzemských destinací, které vyprávějí své příběhy. Po sérii imageových půlminutových televizních spotů nasazuje do vysílání i minutové minipořady z regionů České republiky.

Více o: CzechTourism

CT-news-7-1.jpg
CzechTourism podpoří regiony pomocí televizních minipořadů
Foto: © CzechTourism
Prohlédnout další fotky
  • CzechTourism podpoří regiony pomocí televizních minipořadů

Prvními destinacemi, které se od 1. dubna prezentovaly na ČT 1 a TV Barrandov, jsou Broumovsko a jihočeské Slavonice. Na prezentaci Broumovska a Slavonic naváže představení dalších regionů Česka, diváky k návštěvě budou lákat např. Krušné hory, Luhačovice a Zlín, České středohoří či střední Čechy.

"Stejně jako naše televizní spoty i připravované minutové minipořady působí velmi emotivně a snaží se méně známá místa České republiky přiblížit širokému spektru diváků. Přímou popisnost jsme záměrně upozadili ve prospěch lyrické formy vyprávění. Ty nejhlubší příběhy se totiž odehrávají beze slov,“ uvádí nové televizní formáty generální ředitel agentury CzechTourism Rostislav Vondruška.

Cílem spotů je podpořit domácí cestovní ruch i zájem Čechů o trávení dovolené v tuzemsku. Podle údajů ČSÚ uskutečnili čeští turisté 7,1 milionu delších (4 a více přenocování) cest po ČR, na kterých uskutečnili celkem 55,4 milionu přenocování. V těchto číslech jsou ale zahrnuty i delší návštěvy příbuzných nebo dovolené ve vlastním rekreačním zařízení.

"Domácí cestovní ruch je dlouhodobě velmi stabilní a ani rok 2013 nepřinesl žádná velká překvapení. Rekreační pobyty na chatách a chalupách jsou tradičně významnou součástí tuzemských dovolených. V posledních letech navíc registrujeme zvýšený zájem i o krátkodobý pronájem podobných nemovitostí ze strany turistů, kteří vlastní rekreační objekt nemají,“ uvedl Vondruška.


Newsletter pro provozovatele turistických zařízení a služeb vychází v rámci spolupráce agentury CzechTourism s provozovateli turistických nabídek.
Primárním cílem je stimulace nabídky na trhu domácího cestovního ruchu, a to formou informování provozovatelů o možnosti propagace produktů v rámci portálu Kudy z nudy prostřednictvím PR a directmarketingových nástrojů, navázání zpětné vazby s uživateli a motivace k rozvoji kvalitních turistických produktů. Toto je realizováno v rámci Informační kampaně pro provozovatele, která bude probíhat do podzimu 2014.


4.5 / 5 (2×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.